«Твори добро, щоб кращим став цей світ». Під таким гаслом 24 лютого 2020 року стартував тиждень початкової школи у НВК №2. Сьогодні першокласники підвищували культуру взаємовідносин, вчились доброзичливого ставлення до оточуючих, позитивного світосприйняття, оптимізму під час ранкового кола (бесіда «Птаха красить пір'я, а людину добрі справи»), майстер-класу «Сердечко доброти» (інтегрований урок ЯДС і ДІТ), флешмобу «Даруй добро на радість людям», арт-терапевтичних хвилинок «Краса і добро крокують поряд», години спілкування «Подорож до країни ввічливості та доброти». Цікавим, змістовним, спрямованим на розвиток ключових компетентностей дітей був урок математики у 1-І класі (вчитель О.А.Єрскунова).