"Сонце прикрашає землю, а людину - праця" під такою назвою пройшов день знайомства з професіями сьогодення. Теплими були "Ранкові зустрічі" з батьками представниками різних професій у других класах. Захоплюючим був інформаційний урок-подорож "Світ нових професій". Дізналися, що незабаром стрімко відбудеться заміна одних професій іншими. А яким веселим був практичний урок - майстер-клас!!! Де діти власними руками могли працювати з молотком і цвяхами, викруткою та ключем для болтика і гайочки, спробувати роботу тесляра. У такій співпраці діти зрозуміли " Всі професії потрібні,бо вони всі необхідні"