В нашій школі нововведення, яке буде формувати у школярів правильну поставу та захистить дітей від розвитку хвороб хребта. Під час уроку фізкультури для школярів проводитимуть комплекс вправ для правильної постави. Таке нововведення вже реалізовано в 30 школах Львова. Для виконання задуму лікар-реабілітолог Дідик Богдан розробив Програму для нашої школи, і сьогодні під його керівництвом вчителі початкових класів та фізкультури пройшли тренінг. На уроках учителі відпрацьовуватимуть комплексний підхід – дітей навчаютимуть вправ на гнучкість, укріплення м’язів спини, суглобів та профілактики плоскостопості. Сьогодні шкільні уроки фізичної культури направлені на розвиток фізичних якостей учнів, навчанню новим руховим навичкам, освоєнням технічних рухів в видах спорту, виконанні установлених нормативів, але не беруть до уваги проблему в порушенні постави серед учнів та випливаючі з них наслідки. Тому виникає необхідність у впровадженні нових підходів в проведенні уроків фізичної культури направлених на оздоровчу діяльність та корекцію постави. Гарна постава - це не тільки красиво, це запорука успішного навчання, адже порушення постави є причиною багатьох хвороб ( головний біль, хвороби внутрішніх органів тощо), які перешкоджають успішному навчанню дітей. Дякуємо Богдану Дідику за співпрацю! Бажаємо усім ( і дітям, і батькам, і педагогам) гарного здоров‘я!