"Кожна тварина варта любові. Кожного дня і кожну хвилину оберігайте кожну звірину!" - під таким девізом пройшов день третьокласників в рамках Тижня початкової школи! Кожен клас досліджував окрему групу тварин-рекордсменів у дикій природі, а результати роботи представили у вигляді стінівок. Домашніх улюбленців - хом'яків, черепах, папуг, риб, собак та інших, учні представили на великій перерві своїм друзям, організувавши контактний зоопарк. Також продемонстували свої вміння і знання у догляді за ними. Вміння досліджувати та дізнаватися, працювати в малих та великих групах, аналізувати та робити висновки продемонстрували учні 3-В класу на відкритому уроці з природознавства "Як птахи піклуються про своє потомство". Взявши участь у проекті "Щаслива лапа" учні дізналися про професії собак, топ-10 найпопулярніших порід собак та котів. Підготували загадки, прислів'я про тварин. Писали тексти-описи домашніх улюбленців на уроках!Завершився день годиною спілкування "Права тварин".