Стоматологи стверджують, що посмішка може розказати про відсутність захворювань. Про правила догляду за зубами, значення правильної гігієни ротової порожнини для здоров’я , 3 березня 2020 року розповіла учням 2А класу лікар-стоматолог Бондаренко Оксана Леонідівна. Особливу увагу лікар звернула на те, як правильно доглядати за ротовою порожниною, які продукти є корисними, а які шкідливими для зубів. Також проінформувала другокласників про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів і власне здоров’я дитини. Акцентувала увагу , як саме вибирати засоби та предмети догляду за ротовою порожниною. Надзвичайно сподобався молодшим школярам майстер-клас із чищення зубів зубною щіткою. А якими щасливими були діти, коли отримали маленькі подарунки.