Творцем може стати кожен, якщо у нього є те , що його надихає!

Маленькі та великі перемоги філії дитячої школи мистецтв в НВК №2 У березні 2020 року розпочала роботу філія ДШМ на базі нашої школи. Самоізоляція не зупинила ні педагогів, ні учнів. Філія поринула у справжній вир випробувань і напрацювань під час дистанційного навчання. Настав час опанувати щось нове та незвідане: уроки та майстер-класи в Zoom, відео уроки , спілкування на відстані. "Творцем може стати кожен, якщо у нього є те , що його надихає!" Такими натхненниками стали для дітей наші педагоги ( так вони тепер педагоги і НВК2, а не тільки Школи мистецтв!): Тукало Світлана, Петрина Володимир, Ніколаєва Олександра, Панасова Діана під керівництвом директора Школи мистецтв Альбіна Станіславовича. Велику роль в творчому процесі відіграли батьки: родини підтримують в дітей бажання творчо розвиватися та досягати нових вершин. Цьому сприяє участь у мистецьких роботах різного рівня відповідно напрямку навчання.