ОСНОВНА ШКОЛА

Батькам

Булінг

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти (карта)

Заходи щодо профілактики булінгу учасників освітнього процесу

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Кіберсекстінг і секстинг, в чому небезпека?

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

Натепер держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103.
  З питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства;
 телефонні номери Національної дитячої «гарячої» лінії
0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного).
Кол-центр Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей за скороченими телефонними номерами: 1578 - з питань протидії торгівлі людьми;
1538 - з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.
Національна безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграцій (МОМ; в Україні 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних), 527 (безкоштовно з мобільних).
Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 116 111
 (для дзвінків з мобільного)
Національна «гаряча» лінія з попередження насильства, торгівлі людьми
 та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (для дзвінків з мобільного) ГО «Ла Страда-Україна».
   З метою оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів здобувачів освіти, звертайтесь:
- директор НВК№2 Мігунова Інна Анатоліївна т.70-28-22, м.0979050961, щоденно з 8.30-17.00;
- заступник директора з виховної роботи НВК№2 Васількова Людмила Михайлівна т.65-12-55 (методичний кабінет 1 поверх, щоденно з 8.30-17.00).

Про порядок подання розгляду заяв про випадки булінгу та порядок реагування

Недопущення поширення інфекційних та вірусних хвороб

Літо 2020 Академія пригод

Графік консультацій вчителів-предметників та класних керівників НВКNo2

Індивідуальні консультації з батьками вчителів початкових класів та вчителів – предметників

Заходи щодо профілактики булінгу учасників освітнього процесу на 2020/2021 н.р.

Порядок реагування на булінг

Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти

Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

ЗАЯВА