СТАРША ШКОЛА

Батькам

Заходи  в НВК №2 на 2019/2020 н.р. щодо профілактики булінгу учасників освітнього процесу

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти (карта)

Заходи щодо профілактики булінгу учасників освітнього процесу

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Кіберсекстінг і секстинг, в чому небезпека?

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

Натепер держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103.
  З питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства;
 телефонні номери Національної дитячої «гарячої» лінії
0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного).
Кол-центр Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей за скороченими телефонними номерами: 1578 - з питань протидії торгівлі людьми;
1538 - з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.
Національна безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграцій (МОМ; в Україні 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних), 527 (безкоштовно з мобільних).
Національна дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 або 116 111
 (для дзвінків з мобільного)
Національна «гаряча» лінія з попередження насильства, торгівлі людьми
 та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (для дзвінків з мобільного) ГО «Ла Страда-Україна».
   З метою оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів здобувачів освіти, звертайтесь:
- директор НВК№2 Мігунова Інна Анатоліївна т.70-28-22, м.0979050961, щоденно з 8.30-17.00;
- заступник директора з виховної роботи НВК№2 Васількова Людмила Михайлівна т.65-12-55 (методичний кабінет 1 поверх, щоденно з 8.30-17.00).

Про порядок подання розгляду заяв про випадки булінгу та порядок реагування

Недопущення поширення інфекційних та вірусних хвороб

Літо 2020 Академія пригод

Графік консультацій вчителів-предметників та класних керівників НВКNo2

Індивідуальні консультації з батьками вчителів початкових класів та вчителів – предметників

Заходи щодо профілактики булінгу учасників освітнього процесу на 2020/2021 н.р.

Порядок реагування на булінг

Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти

Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.