НВК №2Навчально-виховний комплекс №2

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №2
ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Політика конфіденційності

 1. Школа бере на себе зобов'язання щодо захисту персональних даних. Ця політика адресована всім відвідувачам сайту і пояснює, як наш сайт збирає та використовує ваші особисті дані.

 2. Надаючи Вашу інформацію або інформацію будь-якого Школяра, якого Ви несете за відповідальність (через наш веб-сайт, особисто, письмово чи по телефону), Ви підтверджуєте обробку, викладену в цій політиці, та (де це доречно) політика, що стосується будь-якої відповідної школи. Подальші зауваження, що висвітлюють певні сфери використання, які ми хочемо зробити з Ваших Персональних Даних, а також можливість вибору або вилучення з обраного використання, також можуть бути надані Вам, коли ми збираємо від Вас Персональні дані.

 3. Ця політика стосується тільки обробки, що здійснюється Школою або від її імені. Хоча наші веб-сайти можуть містити посилання на інші веб-сайти третіх сторін, зауважте, що ми не приймаємо жодної відповідальності за їх політику стосовно будь-яких Персональних даних або їхньої обробки особистих даних.