ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріально-технічне забезпечення

Навчально-виховний комплекс № 2 (загальноосвітня школа – колегіум) розміщений в окремій будівлі

Проектна потужність комплексу розрахована на 1270 учнів, кількість класів згідно з проектом – 43.

Заклад нараховує 43 навчальних приміщень

В навчальному комплексі № 2 учні 1-4-х класів навчаються у 18 аудиторіях, учні 5-11-х класів працюють за кабінетною системою

Навчальний заклад має книгосховище, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет логопеда, медичний кабінет, кабінет заступників директора, учительську, кабінет технічного персоналу, два гардероби.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Кабінети фізики забезпечені на 90 % необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.

Кабінет хімії забезпечений на 80 % обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінети біології на 80 % – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

Кабінети інформатики укомплектований комп’ютерами, на яких встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows XP. Заклад має доступ до мережі Internet.

Матеріальну забезпеченість навчально-виховного комплексу № 2 складають основні засоби.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів НВК № 2.

Для поліпшення навчально-матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно-гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Естетичне оформлення приміщень НВК № 2 здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі.

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, експрес-інформація, інформаційний вісник, інформаційні куточки «До уваги вчителів», «До уваги батьків», «До уваги учнів», «Основні виховні заходи», «Цивільний захист», стенд «Державна символіка України».

Кожне приміщення навчального закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення та відповідального.