НВК №2Навчально-виховний комплекс №2

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №2
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ СІМ'Ї

 Прийом в школу

 

УВАГА!
ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
на 2019 – 2020 навчальний рік розпочнеться
З 01 ЛЮТОГО 2019 РОКУ

 

 

 Наказ Департаменту освiти та науки Хмельницької мiської ради: Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти та зарахування учнів на 2019/2020 навчальний рік

 

 Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради

 

 ДНІ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ:

 ВІВТОРОК З 17.00 ДО 18.00

 ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ: 65-52-55, 79-46-71

 


  

  

 

Вчителі, які беруть 1 класи у 2019-2020 н.р

 

 Кирилюк Тетяна Федорівна народилась 27 лютого 1971 року у місті Шевченко.

 У 1994 році закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут за спеціальністю вчитель початкових класів та музики.

 Трудовий шлях розпочала вчителем української мови та літератури в Хмельницькій загальноосвітній школі №11, де з 1995 року по 2002 працювала вчителем початкових класів. Протягом 2002-2011 років працювала на посаді вчителя початкових класів у навчально-виховному об’єднанні №3. У 2011 році перейшлала до НВК №2 м. Хмельницького, де працює вчителем початкових класів.

 Вчитель має належну фахову освіту, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, звання «методист».

 На відповідному рівні володіє методикою викладання в початкових класах, уроки проводить на належному методичному рівні.

 Творчість, постійний пошук нового на ниві освіти, глибоке розуміння особливостей дітей та розвиток їх творчих здібностей засобами слова характеризують стиль педагогічної діяльності вчителя. Активно впроваджує інтерактивні форми і методи навчання, на уроках створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє утримати увагу. Використовує в своїй роботі ІКТ та нестандартні уроки.

 Вміло поєднує навчання і виховання. Вона любить дітей, знає їх психологію та вікові особливості. Виховує в учнів повагу до батьків, вчителів, старших людей, шанобливе ставлення до звичаїв свого народу.

 Бере активну участь у шкільному методичному об’єднанні вчителів початкових класів. До цієї роботи ставиться творчо. Ділиться досвідом своєї роботи, друкуючи матеріали в педагогічних журналах, газетах та сайтах Інтернету. Займається самоосвітою, підвищує свій фаховий та професійний рівень. Є автором друкованих посібників: « Літературна творчість молодших школярів на уроках української мови» (2010 р.), «Шукаю, проектую, віршую»(2016 р.), в яких узагальнено її досвід роботи.

 Вчитель має високий рівень загальної культури, користується повагою колег, учнів, батьків.

 

 Біляк Ірина Михайлівна народилася 25 грудня 1974 року у м.Хмельницький.

 З 1990 року по 1994 рік навчалася в Хмельницькому педагогічному училищі.

 Трудовий шлях розпочала у 1994 році на посаді вихователя групи продовженого дня в Хмельницькій загальноосвітній школі №11, де з 1995 року по 2002 працювала вчителем початкових класів. У 1998 році вступила на навчання до Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського. У 2001 році закінчила навчальний заклад. Протягом 2002-2012 років працювала на посаді вчителя початкових класів навчально-виховного об’єднання №3 м.Хмельницького. У 2012 році перейшлала до НВК №2 м.Хмельницького, де працює вчителем початкових класів.

 Ірина Михайлівна має належну фахову освіту, кваліфікаційну категорію – спеціаліст вищої категорії. Вона на відповідному рівні володіє методикою викладання в початкових класах. Її уроки відповідають високому методичному рівню. Вона розробляє і активно впроваджує у навчальну діяльність інтерактивні та нетрадиційні форми і методи роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей. Значну роботу проводить по розвитку пізнавальної активності дітей. Для цього систематично застосовує розвивальні вправи, дидактичні та рольові ігри, уроки – подорожі, уроки-казки.

 Для Ірини Михайлівни її професія – це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання. Вона – людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися. Як вчитель вона ніколи не зупиняється на досягнутому, а обов’язково йде вперед, адже, її праця – це прекрасне джерело для безмежної творчості.

 Завдяки цій клопіткій справі учні почуваються спокійно й затишно, а батьки самотужки вміють вирішувати не тільки власні питання , а й всього класу.

 Ірина Михайлівна володіє педагогічним оптимізмом і мудрою владою над вихованцями. Вміє вчасно похвалити та заохотити учнів. Все це сприяє зростанню професіоналізму вчителя й росту її педагогічної майстерності.

 Вчитель має високий рівень загальної культури. Їй притаманні такі риси характеру: чуйність, чесність, вимогливість до себе та інших, наполегливість та зібраність у справах, самокритичність, вміння виправляти власні помилки. За це користується повагою учнів, колег та батьків. Завжди бере участь у громадських справах.

 

 Єрскунова Олена Анатоліївна

 Народилася 12 травня 1981 року на Дунаєвеччині.

 У 2002 році закінчила Хмельницький гіманітарно – педагогічний інститут за спеціальністю вчитель початкових класів.

 У 2002 році почала працювати вчителем початкових класів у НВК №2.

 У 2005 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Управління навчальним закладом”

 Вчитель має належну фахову освіту, кваліфікаційна категорія – спеціаліст першої категорії.

 За час роботи показала високий рівень професіоналізму, забезпечує високі рівні і стандарти навчання та виховання. На належному методичному рівні проводить уроки, володіє методикою викладання в початковій школі. Досягла вагомих результатів у педагогічній діяльності, вміло використовує диференційований підхід до учнів, поєднує колективні та індивідуальні форми роботи з учнями.

 Добре знає цілі, принципи, програмно-методичні матеріали і документи щодо змісту та організації освітнього процесу. Педагог активно впроваджує інтерактивні та нетрадиційні форми і методи роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей, використовує мультимедійні технології. Вчитель бере участь у методичному об’єднання вчителів початкових класів.

 Доброзичлива, виявляє високі організаторські здібності, відзначається загальною культурою, високими моральними якостями, користується повагою серед колег, учнів та батьків.

 

 Петрова Елла Сергіївна народилась 26 вересня 1973 року на Хмельниччині.

 У 1992 році закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня та розпочала свій трудовий шлях у навчально-виховному комплексі №2. У 2000 році закінчила Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет, де здобула вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів. Вчитель має належну фахову освіту, кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель».

 Елла Сергіївна виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними сучасними формами та методами роботи з учнями, впроваджує диференційований та індивідуальний підхід до навчання, досягла вагомої результативності у педагогічній діяльності. За свою роботу неодноразово нагороджена подяками, грамотами, а у 2018 році її клас здобув кубок і звання «кращий клас року».

 Педагог забезпечує оптимальні умови для засвоєння учнями освітніх програм, проводить індивідуальну та позакласну роботу зі школярами, реалізовуючи розвиваючий та виховний потенціал гуманітарної освіти.

 Значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей та логічного мислення у молодших школярів, роботі з обдарованими дітьми. Має переможців шкільних олімпіад з математики та української мови, а також переможця міської олімпіади з української мови ім. П. Яцика.

 Елла Сергіївна активно впроваджує в практику роботи інноваційні педагогічні технології (інформаційно-комунікаційні, мультимедійні, проектні технології, групові та парні форми роботи, інтерактивні методи навчання), працює над розробкою та проведенням інтегрованих уроків.. Педагог активно пропагує передовий педагогічний досвід, друкуючи матеріали в газетах та сайтах інтернету. Є автором друкованих посібників «Різноманітність інтерактивних методів навчання на уроках математики у початковій школі» (2012 р.), «Організація навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів через проектні технології», (2014 р.), де узагальнила свій педагогічний досвід. Надає практичну допомогу у становленні молодих вчителів, бере активну участь у житті комплексу.

 Елла Сергіївна постійно перебуває у творчому пошуку, підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність. Має високі моральні якості та загальну культуру, користується повагою серед колег, учнів, батьків.